Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування будівельної техніки Energy House

Ласкаво просимо до відділу сервісного обслуговування компанії Energy House – вашого надійного партнера в обслуговуванні будівельної техніки. Наша компанія забезпечує висококласне гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт та технічну підтримку для широкого спектру будівельної техніки. Наша мета – забезпечити безперебійну роботу вашої техніки та максимально продовжити її термін служби.

Гарантійне обслуговування:

Ми підтверджуємо справність і надійність нашої будівельної техніки, надаючи гарантію з моменту її продажу. Гарантія розповсюджується на:

- Бензинову та дизельну техніку – 1 рік.

- Дизельну техніку з чотирма циліндрами – 1 рік або 500 мотогодин, залежно від того, що настане раніше.

Гарантійний термін може бути продовжений при регулярному сервісному обслуговуванні, згідно з інструкціями виробника.

Післягарантійне обслуговування:

Після завершення гарантійного терміну ми продовжуємо надавати повний спектр послуг з технічного обслуговування та ремонту вашої техніки, гарантуючи її надійність та ефективність.

Ремонт та обслуговування:

Наш сервісний центр забезпечений сучасним обладнанням та висококваліфікованими фахівцями, здатними виконати ремонт будівельної техніки будь-якої складності. Ми пропонуємо:

- Діагностику та ремонт – швидке виявлення несправностей та їх усунення.

- Планове технічне обслуговування для підтримки оптимального стану та продовження терміну служби обладнання.

- Виїзний сервіс – наші фахівці готові приїхати на ваш об'єкт для проведення необхідних робіт.

Винятки з гарантії:

Звертаємо вашу увагу, що гарантія не поширюється на випадки, пов'язані з неправильною експлуатацією техніки, механічними пошкодженнями, використанням неоригінальних запчастин, самостійним ремонтом тощо.

Звертайтеся до нас за професійним сервісним обслуговуванням та гарантуйте безперебійну роботу вашої будівельної техніки!

Наші контакти