Політика конфіденційності

Наступні правила визначають порядок обробки, зберігання та захисту особистих даних Користувачів, які зареєструвалися на сайті energyhouse.in.ua.


1. Основні положення

Погоджуючись з цими правилами, Користувач сайту energyhouse.in.ua надає свою згоду на збирання, зберігання, використання та розголошення своїх даних (за умовами, зазначеними у пункті 3 цих правил) відповідно до цих положень, а також згідно з Законом України "Про захист прав споживачів", "Про захист персональних даних" та "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах". Ці правила набувають чинності з моменту реєстрації користувача на сайті energyhouse.in.ua


2. Збір та використання персональних даних клієнта

Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли Користувач відвідує наш сайт. Це можуть бути файли cookie або анонімні ідентифікатори.
Персональні дані Користувача є конфіденційною інформацією і не розголошуються третім особам.
Ми зберігаємо дані Користувача на нашому сервері energyhouse.in.ua, сервері карткової бази 1С та обробляємо їх за допомогою автоматизованої системи.
Дані про Користувача збираються для забезпечення виконання адміністративно-правових відносин, відносин у сфері податкового та бухгалтерського обліку, реклами та інших відносин, при яких можуть використовуватися ці дані.
На нашому сайті energyhouse.in.ua ми можемо збирати, зберігати та використовувати наступні дані:

 • Електронна адреса (e-mail);
 • Номер мобільного телефону;
 • Ім'я;
 • Інші дані, які Користувач надає у реєстраційній анкеті на сайті energyhouse.in.ua.

Користувач погоджується з тим, що надані ним дані можуть використовуватися для:

 • Реєстрації Користувача на сайті energyhouse.in.ua;
 • Оформлення покупок товарів на сайті, надання послуг та підтримки клієнтів за запитом Користувача;
 • Покращення наданих послуг, змісту сайту та реклами;
 • Надсилання повідомлень про послуги, новини та рекламні пропозиції за допомогою SMS, електронних повідомлень, пошти тощо.


3. Розголошення даних Користувача

Дані Користувача надаються третім особам лише у таких випадках:

 • За додатковою згодою Користувача;
 • З метою надання загальної інформації (статистичних даних, узагальненої інформації), яка не містить персональних даних Користувача і не дозволяє його ідентифікувати індивідуально;
 • З метою надання інформації правоохоронним та іншим державним органам відповідно до їх офіційного запиту у випадку кримінального розслідування або передбачуваної протиправної діяльності.


4. Видалення наданих Користувачем даних і відмова від розсилки

У разі зміни даних Користувача, які були надані згідно з пунктом 2, а також у випадку, якщо Користувач більше не бажає користуватися послугами energyhouse.in.ua, його дані (включаючи персональні дані) можуть бути змінені або видалені. Для цього необхідно надіслати листа на електронну адресу . Застереження: energyhouse.in.ua залишає за собою право використовувати статистичні дані про Користувача з метою, для якої ці дані були зібрані, протягом усього періоду функціонування сайту, навіть після відключення персональних даних Користувача.


5. Захист даних

Сайт energyhouse.in.ua зобов’язується вживати всіх належних заходів безпеки для захисту від неправомірного доступу чи неправомірної зміни, розголошення чи знищення даних Користувача третіми сторонами.